O NÁS

Zopár slov o nás

Denne pracujeme na tom, aby sme Vám priniesli vkusnú a kvalitnú módu. Zameriavame sa na krásu, namiesto kvantity. Zlepšujeme sa a vynovujeme stále, aby ste boli s našimi produktmi a službami spokojné. Veľmi nás teší, že počet klientiek denne rastie.
Znamená to pre nás veľa, je to signál, že to čo robíme s láskou, rastie a kvitne.

Naše trendy kúsky vám vyčaria úsmev na tvári. Ak ste rovnaké nákupné maniačky ako my ste na správnom mieste. Cieľom je ponúkať oblečenie, ktoré je nositeľné, aby si naše zákazníčky boli vedomé kvality a tešili sa z každého rána stráveného pri šatníku.

Naši výrobcovia

Bezpečnosť je na prvom mieste. Naši výrobcovia sú držiteľmi všetkých potrebných certifikátov kvality a bezpečnosti. Dbáme na pôvod našich výrobcov. Väčšina z nich pochádza priamo z krajín Európskej únie. Oblečenie, ktoré nakúpite na stránke je vyrábané z kvalitných a bezpečných materiálov. 

Prečo my

Snažíme sa držať naše ceny dlhodobo čo najnižšie. Všetky naše produkty odosielame max. do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Všetky naše produkty sú pred odoslaním poriadne skontrolované aby k Vám prišiel len ten najkvalitnejší tovar.