Zaujímavosti

Ako nosiť dámske sako? 7 Spôsobov ako ho kombinovať

Ak nájdete to správne a dobre padnúce dámske sako, tak tento kúsok v šatníku budete naozaj milovať. Dámske sako je kúsok, ktorý je nadčasový a ľahko ho skombinujete na veľa spôsobov. 

Môžete si ho vziať do práce, na rodinnú oslavu, na party alebo len tak do mesta či školy. Skvele ho zladíte so šatami, džínsami a dokonca aj legíny povýši na úplne iný level.

Takéto sako dokáže spojiť naozaj akékoľvek kúsky a vy budete vyzerať veľmi trendy. 

Midi šaty nie sú len štýlové, ale je to veľmi praktický kúsok, ktorý by vám v šatníku nemal chýbať rovnako ako dobre padnúce dámske sako. 

Kombinácia saka a midi šiat sa skvele hodí na elegantnejšiu udalosť. Spojením týchto kúskov, sa tiež krásne vytvaruje vaša silueta. 

Ak hľadáte dokonalý outfit napríklad na svadbu, môžete siahnuť po saténových midi šatách na ramienka a môžete si cez seba prehodiť elegantné sako. 

Pri kombinácii saka s midi šatami, si treba dať pozor na dĺžku šiat a tiež dĺžku saka. 

Ak zvolíte obtiahnutejšie midi šaty, skúste k nim zvoliť sako, ktoré má predĺžený strih a ktoré je trošku oversize. 

Ak chcete dosiahnuť čo najviac elegantnejší „look“ skúste zvoliť jeden tón farieb. Môžete si obliecť béžové šaty a sako v podobnej bledej farbe. Nezabudnite ani na topánky. Môžu to byť rovnako elegantné lodičky tiež v tých istých farbách. 

Ak trávite príliš veľa času v kancelárií, pohodlné nohavice a sako sú skvelou voľbou. Vytvoríte tak naozaj veľmi štýlový a nadčasový outfit do práce. 

A nie len do práce! Takýto outfit môžete zvoliť na pohovor či na skúšku do školy. 

Ak si myslíte, že zladiť nohavice a sako je už staromódne, tak sa mýlite. Zabudnite však na čiernu klasiku. Ak vám to práca alebo príležitosť dovoľuje, siahnite radšej po béžových či pastelových farbách.  

K takýmto typom nohavíc sa tiež hodia tričká s potlačou a elegantné lodičky môžete kľudne vymeniť za trendy tenisky. Budete sa cítiť pohodlne a určite veľmi príjemne. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *